Akcja “Plecak szkolny”

Rada Młodzieży Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie przy współpracy Szkolnego Klubu Wolontariuszy ,,FOREVER” od 21 sierpnia do 8 września przeprowadziła w naszej szkole akcje: ,,Plecak Szkolny”. To przedsięwzięcie miało na celu pomoc dla wychowanków z Centrum Opiekuńczo-Wychowawczego z Legnicy.

Podczas akcji wolontariusze naszej szkoły zbierali pomoce szkolne.Do akcji włączyli się: nauczyciele, uczniowie, absolwenci, pracownicy obsługi i administracji naszej szkoły, Urząd Gminy i Miasta Bolków, Przedszkole Samorządowe, mieszkańcy Bolkowa, Jawora i okolic. Dnia 20 września uczniowie wraz z Koordynatorem Wolontariatu Panią Agatą Petkowicz udali się do Domu Dziecka, aby przekazać dla wychowanków zebrane artykuły szkolne. Dla Centrum opiekuńczo-wychowawczego przekazano łącznie 900 artykułów szkolnych.
Akcja ,,Plecak Szkolny” była już drugim przedsięwzięciem przeprowadzonym w naszej szkole dla Dzieci z Domu Dziecka z Legnicy.

Szkolny Klub Wolontariuszy FOREVER i Rada Młodzieży serdecznie dziękuje za udział w akcji „Plecak szkolny” ludziom dobrego serca. Jesteście WIELCY !!!

 1. Nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji Zespołu Szkół i Placówek im. W. Witosa w Bolkowie
 2. Nauczyciele, Rodzice i Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Bolkowie
 3. Urząd Gminy i Miasta Bolków
 4. Wiesława Pustuła
 5. Małgorzata Brodala
 6. Sylwia Wrona
 7. Danuta Szpyrka
 8. Ewelina Białas
 9. Anetta Jawor
 10. Karolina Drabińska
 11. Paula Nowicka
 12. Natalia Baron
 13. Aleksandra Jawor
 14. Magdalena i Antoś Warchoł
 15. Agata Petkowicz
 16. Krystyna Wrona
 17. Magdalena Rink
 18. Małgorzata Tokarska-Mazur
 19. Aneta Buchner
 20. Joanna Babis
 21. Justyna i Weronika Barańska
 22. Szymon Michalski
 23. Jakub i Agnieszka Andrzejewska
 24. Mateusz Oraczek
 25. Anna Dziduszko
 26. Dagmara Chmielewska
 27. Paulina Wiśniewska
 28. Marzena i Alicja Grzelec

akcja plecak szkolny_2 akcja plecak szkolny_1

Comments are closed.
Skip to content