Aktualna sytuacja oświatowa w Powiecie Jaworskim

Dnia 10 kwietnia 2017 w Internacie Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie odbyło się spotkanie poświęcone aktualnej sytuacji w oświacie w Powiecie Jaworskim, na którym przedstawiono najważniejsze osiągnięcia z tego zakresu w roku szkolnym 2016/2017, informacje o projektach współfinansowanych ze środków UE oraz o reformie oświaty w Szkołach i Placówkach Powiatu Jaworskiego. W spotkaniu udział wzięli Pan Arkadiusz Baranowski – Wicestarosta Powiatu Jaworskiego, Pani Beata Janas – Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej Powiatu Jaworskiego, Pani Beata Zalewska – Dyrektor Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie, Pani Lucyna Buczkowska – Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze, Pani Dorota Domińska-Werbel – Dyrektor Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Jaworze, Pan Mieczysław Michalski – Dyrektor I Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jaworze oraz Pan Franciszek Materniak – Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaworze.

Comments are closed.
Skip to content