Charytatywna ZUMBA PARTY!!!

28 października 2017 r. w GMOKSiR w Bolkowie odbyła się pierwsza edycja charytatywnej imprezy pod nazwą ZUMBA PARTY. Dziękujemy za okazane serce i wspólną, wspaniałą zabawę !!! Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Izy i Adriana Kowalskich, Pani Ali Janickiej oraz Pani Ewy Zapolskiej, Pana Jarosława Wrońskiego, Pana Bogusława Krukowskiego!!! Adrianowi Kwiatkowi dziękujemy za nagłośnienie podczas zabawy. Pani Agacie Daniluk – Cwanek i Pani Justynie Wojciechowskiej za organizację!!! Pani Edycie Szumczyk, Krzysi Walkiewicz i Pani Krystynie Korman – Mażol za cudowne malowanie twarzy najmłodszych uczestników Zumby. Pani Agnieszce Bieliz i Pani Annie Kasprzyk za pomoc podczas trwania naszej zabawy. Pani Irenie Budaj i Pani Bożenie Czubie dziękujemy za wsparcie i obecność !!! Dziękujemy Gronu Pedagogicznemu i uczniom oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, aby wczorajsza imprez była tak wspaniałym przedsięwzięciem !!!
Serdeczne podziękowania składamy również osobom, które zarejestrowały się jako Dawcy Szpiku, podczas akcji #KOMÓRKOMANIA

Comments are closed.
Skip to content