Integracja klasy I TH/TŻ/TEO w Dniu Edukacji Narodowej

14.10.2015r. w Dniu Edukacji Narodowej w świetlicy Internatu ZSA odbyły się zajęcia integracyjne dla klasy I TH/TŻ/TEO. Zajęcia poprowadziły pani pedagog Agata Petkowicz wraz z wychowawczynią Martą Pancewicz. Celem zajęć była integracja klasy poprzez lepsze poznanie siebie nawzajem oraz podejmowanie wspólnej aktywności. Poza tym ćwiczyliśmy umiejętność rozumienia i respektowania potrzeb innych osób oraz okazywania sobie wzajemnej sympatii. W trakcie zabaw uczniowie mieli możliwość wyrażenia swoich przekonań i upodobań, uzasadnienia przyjętych zasad oraz praw jak również zbudowania wzajemnego zaufania i otwartości.

Dziękujemy za ciekawe zajęcia w miłej atmosferze!

Author

zsabolkow

Zespół Szkół i Placówek im. Wincentego Witosa w Bolkowie.

Comments are closed.
Skip to content