Kochani Absolwenci A.D. 2020

Mimo że nie ma dziś uroczystego apelu, kwiatów, wręczania nagród, wysyłamy Wam moc serdeczności i uśmiechu. Po deszczu przychodzi słońce, po zasianiu ziaren, przychodzi czas na zbieranie plonu. To Wy jesteście naszym plonem, naszą nagrodą za 4 lata uczenia Was nie tylko zagadnień ważnych dla edukacji, ale też życiowych zbiorów zadań, w których oprócz niewiadomych jest miejsce na empatię, wspólne działania, uśmiech i zrozumienie.

Zapewne lata spędzone wspólnie w murach tej szkoły zostaną w pamięci każdego z nas. Wasi nauczyciele i wychowawcy odkrywali w Was talenty, motywowali do działania, do wytężonej pracy, abyście byli coraz lepiej przygotowani do wyzwań, jakie niesie współczesny świat. Dziękujemy Wam za radość ze wspólnych sukcesów. Dziś rozpoczyna się nowy etap w Waszym życiu. Trzymamy za Was kciuki i wierzymy, że dokonacie zgodnych z własnymi zainteresowaniami wyborów życiowych. Bądźcie szczęśliwi i pamiętajcie, że drzwi naszej szkoły zawsze są dla Was otwarte, a koniec edukacji w Zespole Szkół i Placówek to dopiero początek dorosłości, oby przez Was odkrywanej z szacunkiem do siebie, innych ludzi i spełnienia Waszych najskrytszych marzeń – tych z wczoraj i tych, które odkryjecie dopiero jutro…

Dyrektor Beata Zalewska wraz z Gronem Pedagogicznym i pracownikami szkoły.

 

Comments are closed.
Skip to content