! Laptopy dla uczniów ZSiP !

W dniu dzisiejszym, dzięki staraniom władz Powiatu Jaworskiego, do naszej szkoły trafiły laptopy dla uczniów w ramach projektu pn. “Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I “Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1.1: “Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach”.
Celem projektu jest ograniczenie wykluczenia cyfrowego i umożliwienie zdalnego nauczania w szkołach Powiatu Jaworskiego.
– Istotne jest również to, że laptopy po zakończeniu epidemii, zostaną zwrócone do placówek oświatowych i będą służyły wszystkim uczniom w zajęciach edukacyjnych. – podkreśliła w rozmowie z Radiem Plus Pani Aneta Kucharzyk, Starosta Powiatu Jaworskiego.
Serdecznie dziękujemy w imieniu uczniów i nauczycieli!

https://legnica.fm/…/33114-laptopy-od-jaworskiego-starostwa…
https://www.facebook.com/powiat.jaworski.1/posts/2941408352752304

Comments are closed.
Skip to content