INFORMACJA DLA RODZICÓW ORAZ UCZNIÓW OSTATNICH KLAS GIMNAZJALNYCH

Zespół Szkół Agrobiznesu w Bolkowie zaprasza RODZICÓW uczniów ostatnich klas gimnazjalnych na DNI OTWARTE, które odbędą się 2 marca 2016 r. o godz. 17. Podczas Dni otwartych spotkają się Państwo z przedstawicielami firmy THOR, specjalizującej się w branży instalacyjnej związanej także z systemami energii odnawialnej. Thor oferuje praktyki zawodowe dla uczniów i pracę dla absolwentów Zespołu Szkół Agrobiznesu w Bolkowie. Rodzice naszych uczniów mają możliwość skorzystania z kursów kwalifikacyjnych prowadzonych przez firmę THOR, a następnie podjęcia pracy w Niemczech. W czasie Dni Otwartych będą Państwo również mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Agrobiznesu, jak również zwiedzić profesjonalnie wyposażone klasopracownie. Proponujemy także zobaczyć nowo otwarte Szkolne Schronisko Młodzieżowe przy naszej szkole.

DNI OTWARTE ZSA BOLKÓW !!!

Zapraszamy wszystkich uczniów klas gimnazjalnych na DNI OTWARTE w Zespole Szkół Agrobiznesu w Bolkowie, które odbędą się 3 marca 2016 r. Podczas Dni Otwartych zapoznacie się z bogatą ofertą edukacyjną szkoły; spotkacie się z przedstawicielami niemieckiej Firmy Thor, specjalizującej się w branży instalacyjnej związanej z energreyką odnawialną. Firma oferuje praktyki zwodowe, jak również pracę bez względu na wybrany kierunek kształcenia także po wyborze nowego kierunku liceum językowo – informatycznego. Zwiedzicie również nowo otwarte Schronisko Młodzieżowe, zmodernizowane klasopracownie.

PLAN SPOTKANIA - DNI OTWARTE (807 pobrań )

UWAGA !!! W związku z dostosowaniem kierunków kształcenia doi potrzeb rynku pracy oraz utworzeniem Młodzieżowego Schroniska Młodzieżowego w Bolkowie od 1 września szkoła zmienia nazwę na Zespół Szkół i Placówek im. Wincentego Witosa w Bolkowie.

Zapraszamy

 

Author

zsabolkow

Zespół Szkół i Placówek im. Wincentego Witosa w Bolkowie.

Comments are closed.
Skip to content