,,Nowe oblicze szkolnictwa zawodowego w powiecie jaworskim”

W dniu dzisiejszym Pan Wicestarosta Arkadiusz Baranowski wraz z Panią Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej Panią Beatą Janas, Panią Dyrektor Zespołu Szkól i Placówek w Bolkowie Panią Beatą Zalewską oraz nauczycielami przedmiotów zawodowych: Panią Emilią  Habiak i Panem Marcinem Jankowskim, wręczył – stypendia w ramach projektu ,,Nowe oblicze szkolnictwa zawodowego w powiecie jaworskim”. Pan Starosta podkreślił odpowiedzialne podejście do obowiązków szkolnych oraz pilność i sumienność naszych stypendystów: Aleksandry Kowalów – technikum hotelarskie, Marty Sawy – technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz Pawła Cabały – technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Gratulujemy!!!

Comments are closed.
Skip to content