NOWY SZTANDAR SZKOŁY ZSiP W BOLKOWIE

Sztandar to symbol, świętość. Jego miejsce tkwi gdzieś między hymnem narodowym a przysięgą wojskową”.
Prymas Tysiąclecia Kardynał Stefan Wyszyński
Zespół Szkół i Placówek im. W. Witosa celebrował dziś dwa święta. Pierwsze, państwowe – Dzień Edukacji Narodowej, natomiast drugie święto dla społeczności szkolnej, podniosłe, pełne wzruszeń – nadanie nowego symbolu miłości do ojczyzny, wierności, honoru i męstwa – SZTANDARU SZKOŁY.
W uroczystości wzięli udział:
Starosta Powiatu Jaworskiego – Pani Aneta Kucharzyk, Wicestarosta Powiatu Jaworskiego – Pan Stanisław Laskowski,Burmistrz Miasta i Gminy Bolków – Pan Grzegorz Kucab, Przewodnicząca Komisji Edukacji, Zdrowia, Kultury i Polityki Społecznej – Pani Wioletta Drewniak, wieloletni Dyrektor szkoły oraz Przewodniczący Towarzystwa Miłośników Bolkowa – Pan Marek Janas, ks. Dziekan Wiesław Pisarski proboszcz parafii p.w. św. Jadwigi w Bolkowie, Komendant Powiatowy Policji w Jaworze – Pan Andrzej Błaszczak, Komendant Komisariatu Policji w Bolkowie – Pan Arkadiusz Loranty, Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Justyna Wojciechowska, Dyrektor GMOKSiR w Bolkowie – Pan Bogusław Krukowski, Kustosz Zamku Bolków – Pan Adam Łaciuk.
Swoją obecnością zaszczycili nas również: Państwo Teresa i Antoni Martyniakowie, Pani Danuta Fastowicz, Pan Jan Babicz, Pan Jan Kirwiel – emerytowani pracownicy naszej szkoły.
Duma nas rozpiera:) Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w dzisiejszą uroczystość – serce rośnie wiedząc, że mamy tak liczne grono Przyjaciół naszej szkoły 🙂
Wszystkim pracownikom oświaty składamy serdeczne życzenia pomyślności w dalszej pracy !!!
 
Agata Petkowicz 
Comments are closed.
Skip to content