“A Polska winna trwać wiecznie…”

100 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę stała się inspiracją dla projektu przygotowanego przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego “A Polska winna trwać wiecznie”

Zadanie to realizowane było przez Zarząd Towarzystwa Miłośników Bolkowa, z Przewodniczącym Panem Markiem Janasem, Zarząd Stowarzyszenia Wszechnica Zawodowa Nasza Szkoła, z Prezesem Panią Beatą Majewską – Kawczyńską z PCKZiU w Jaworze oraz ZSiP im. Wincentego Witosa w Bolkowie.
Uroczyste odsłonięcie tablicy upamiętniającej Wincentego Witosa było zwieńczeniem dzisiejszej konferencji nt. “Myśl i działalność Wincentego Witosa a niepodległość Polski.” Swoją obecnością zaszczycili nas Członkowie Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, Pani Maria Kleniuk, Pani Jolanta Kaczmarek i Pan Wiesław Gąsiorowski oraz Pani Aniela Bujak – Członek Powiatowej Społecznej Rady Kombatantów i Osób Represjonowanych. Serdecznie dziękujemy!!!

Comments are closed.
Skip to content