Branżowe Symulacje Biznesowe – współpraca z ZSiP

Mamy to! Branżowe Symulacje Biznesowe znalazły się w gronie zaledwie 32 instytucji z całego świata, które zostały wyróżnione certyfikatem zgodności Seal of alignment.

Czy, jako nauczyciele i wykładowcy, staliście kiedyś przed wyborem narzędzia edukacyjnego do wykorzystania na swoich zajęciach? Czy zadawaliście sobie pytanie – czy to jest dobrej jakości produkt i pomoże moim uczniom/studentom osiągnąć zakładane cele? Czy istnieją obiektywne dowody na jakość danego narzędzia?

Na szczęście w branży Edtech istnieją instytucje zajmujące się ewaluacją produktów edukacyjnych. Dzięki ich pracy, nauczyciele i wykładowcy nie muszą zastanawiać się czy warto wykorzystać np. symulacje biznesowe na zajęciach, ponieważ mogą szybko sięgnąć do raportu oceniającego efektywność danego narzędzia, by podjąć właściwą decyzję.

Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem.

Comments are closed.
Skip to content