Matura 2015 – wyniki

FAKTY MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE

     W Zespole Szkół Agrobiznesu im. Wincentego Witosa w Bolkowie do tegorocznego egzaminu maturalnego przystąpili uczniowie z Technikum kształcącego w zawodach: technik architektury krajobrazu i technik hotelarstwa.

Nasi uczniowie osiągnęli bardzo wysoką zdawalność z egzaminów pisemnych
z poszczególnych przedmiotów: J. polski  – 100%, J. niemiecki – 100%, Fizyka – 100%, Geografia – 92,8 %, J. angielski – 87%, Biologia – 66,6%, Matematyka – 47%.

Wszyscy uczniowie, którym nie powiodło się na egzaminie maturalnym, mają prawo przystąpić do egzaminu poprawkowego w sierpniu br.. Dla wszystkich absolwentów naszej szkoły, w czasie wakacji, zapewniamy zajęcia fakultatywne przygotowujące do egzaminu poprawkowego z matematyki.

matura

Author

zsabolkow

Zespół Szkół i Placówek im. Wincentego Witosa w Bolkowie.

Comments are closed.
Skip to content