Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Państwo, Kochani Uczniowie, kończy się rok szkolny 2019/2020. Za nami czas intensywnej pracy, która była udziałem społeczności Zespołu Szkół i Placówek im. W. Witosa w Bolkowie. 📜🎓

👩‍🎓👨‍🎓Uczniom gratuluję wytrwałości w nauce. 🦸‍♀️🦸‍♂️ Z podziwem śledzę Wasze wyniki i zmagania.👍👏🏆 Jestem pewna, że trud ten zaowocuje w przyszłości. Gratulują Wam dyscypliny i dużej wytrwałości w zagłębianiu wiedzy podczas nauczania zdalnego.💻 Bądźcie dumni ze wszystkich swoich sukcesów.🍀👏

👩‍🏫👨‍🏫Nauczycielom bardzo dziękuję za trud codziennej pracy. Doceniam ogrom wysiłku. To dzięki Wam kolejne pokolenia pogłębiają wiedzę i osiągają coraz lepsze wyniki w nauce.🍀👏

👪👨‍👩‍👧👨‍👩‍👧‍👦Rodzicom dziękuję za wsparcie uczniowskich wysiłków i naszych nauczycielskich działań w tym trudnym dla wszystkich czasie pandemii. Dziękuję za oparcie, jakie na co dzień znajduję w Państwa zaangażowaniu na rzecz szkoły. 🍀👏

Składam wyrazy podziękowania i uznania za wieloletnią współpracę Radzie Rodziców, dzięki której mogliśmy zrealizować wiele cennych działań i inicjatyw, które wpłynęły na promocję naszej placówki.🍀👏

Swoje podziękowania kieruję również do pracowników obsługi i administracji. Wasza działalność jest często niewidoczna, ale właśnie dzięki niej szkoła funkcjonuje.🏫⌚️🖨☎️🍲🛠📧🍀👏

Szczególne podziękowania kieruję do Pani Aneta Kucharzyk- Starosta Powiatu Jaworskiego, Starosty Powiatu Jaworskiego. Pragnę wyrazić głęboką wdzięczność za wszelką pomoc, która umożliwiła naszej szkole realizację zamierzonych celów. 🍀👏

Wszystkim Państwu, Uczniom i Rodzicom życzę wspaniałych wakacji, odpoczynku, nowych przyjaźni i wspaniałego czasu w zdrowiu i radości.💐

Dyrektor ZSiP
Beata Zalewska

Comments are closed.
Skip to content