Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

179 dni nauki, niezliczone pokłady przekazywanej uczniom wiedzy, tysiące uśmiechów, słów – wskazówek, motywacji. A od dziś zasłużony dla nas wszystkich odpoczynek.

Serdecznie dziękujemy za przybycie naszym szanownym gościom: Staroście Powiatu Jaworskiego – Panu Michałowi Banderowi, Burmistrzowi Bolkowa – Panu Mirosławowi Pustule, Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Bolkowie – Panu Markowi Janasowi, Proboszczowi Dziekanowi Dekanatu Bolków – Ks. kan. Wiesławowi Pisarskiemu – Przewodniczącej Rady Rodziców – Pani Justynie Wojciechowskiej, Dyrektor Centrum Kulturalno – Bibliotecznego – Pani Katarzynie Doszczuk – Fuławce.

A także Rodzicom, Gronu Pedagogicznemu, wszystkim pracownikom administracji i obsługi – wykonaliśmy ogrom pracy i możemy być z siebie dumni.

Gratulacje dla uczniów, którzy w tym roku szkolnym szczególnie poświęcili swój czas na naukę, co zaowocowało zdobyciem nagrody, a w szczególności nagrody Rady Ministrów, Zarządu Powiatu, Dyrektora ZSiP – Magdalena Kalicińska, Oliwia Wiśniowiecka, Olga Bujak oraz Wiktoria Kolano.

Udanych Wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

Comments are closed.
Skip to content