Zakończenie roku szkolnego klasy maturalnej

Dnia 27 kwietnia odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego klasy maturalnej, której wychowawcą był Pan Szymon Michalski.

Wśród zaproszonych gości obecni byli: Pani Beata Janas – Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej Powiatu Jaworskiego, Pan Jacek Machynia – Wiceburmistrz Bolkowa, Pani Jolanta Majtczak – Przewodnicząca Rady Miejskiej w Bolkowie, pan Andrzej Subocz – Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Bolkowie, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Agata Daniluk-Cwanek oraz Proboszcz Ksiądz Kanonik Wiesław Pisarski.

Wspólnie pożegnaliśmy klasę IV Technikum Hotelarskiego oraz Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Uroczystość umiliło wystąpienie uczniów klasy I naszej szkoły, których przygotowała Pani Agnieszka Andrzejewska wspólnie z Panią Martą Pancewicz.

Wszystkim absolwentom życzymy samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym Niech wszystko, co dobre doczeka się spełnienia.

DSC_0855

 

Comments are closed.
Skip to content