Debata ewaluacyjna na temat: „Sieć zagrożeń – jak nie dać się złapać”

Debata ewaluacyjna nt „Sieć zagrożeń – jak nie dać się złapać”

26 września 2017 w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa, odbyła się debata ewaluacyjna pt. „Sieć zagrożeń – jak nie dać się złapać” zorganizowana przez Komendę Powiatową Policji w Jaworze. Na spotkaniu przedstawiono realizacje rekomendacji dla Policji uwzględniając wnioski z listopadowej debaty na tenże temat, a także problemy dotyczące zagrożeń w sieci Internet, związane w szczególności z różnego typu oszustwami. Spotkanie miało formę dialogu. Dzięki akcji uczestnicy dowiedzieli się jak bronić się przed cyberprzestępcami i chronić swoje dane w sieci. Zespół Szkół i Placówek reprezentował nauczyciel informatyki, Pan Henryk Nowak, pedagog szkolny, Pani Agata Petkowicz oraz uczniowie: Emilia Klimecka, Aleksandra Drzyzga, Marcel Dąbrowski, Julia Kozak oraz Rafał Cepielik..

W imieniu Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, zachęcamy wszystkich do zainstalowania na swoim smartfonie aplikacji “Moja Komenda”, która umożliwia m.in. połączenie z wybranym dzielnicowym jednym kliknięciem:

APLIKACJA DO POBRANIA:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.altconnect.android.mk&hl=pl

Zachęcamy również do dodawania niebezpiecznych miejsc i zachowań na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa:

https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html

debata_2

 

Comments are closed.
Skip to content