Dni Otwarte Szkoły :)

Dnia 09.03.2018r. w naszej szkole odbyła się wycieczka zawodoznawcza w ramach Dni Otwartych Szkoły. W tym roku naszą szkołę odwiedziło prawie 200 uczniów klas programowo najstarszych ze Szkół Podstawowych: w Bolkowie, Marciszowie, Jaworze i Wiadrowie. Każdorazowo młodzież była uroczyście witana przez panią Dyrektor Beatę Zalewską oraz przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego – Konrada Wronę. Gościliśmy również pana Starostę Stanisława Laskowskiego oraz pana Wicestarostę Arkadiusza Baranowskiego. Dzięki prezentacji multimedialnej wszyscy mieli okazję zapoznać się z działaniami prowadzonymi w naszej placówce oraz oferowanymi kierunkami kształcenia, w tym nowością – technik inżynierii sanitarnej. Po zakończeniu oficjalnej części spotkania nastąpiło zwiedzanie stanowisk zawodowych mieszczących się na terenie naszej szkoły, które zostały w profesjonalny sposób przygotowane przez uczniów i nauczycieli. Były to następujące pracownie i pokazy:

  1. PRACOWNIA HOTELARSKA
  2. PRACOWNIA GASTRONOMICZNA
  3. PRACOWNIA SYSTEMÓW I URZĄDZEŃ ENERGETYKI ODNAWIALNEJ
  4. PRACOWNIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO
  5. PRACOWNIA JĘZYKA NIEMIECKIEGO
  6. POKAZ ZUMBY

Jesteśmy dumni, że Dni Otwarte w naszej szkole cieszą się dużym zainteresowaniem
i dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie.

Comments are closed.
Skip to content