Dzień Dziecka 2020

Kochani Uczniowie!!!
Z całego ❤️ chciałam życzyć Wam w ten szczególny czas, jakim jest Dzień Dziecka, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Waszego życia. Jest mi niezmiernie miło, że mogę uczestniczyć w Waszym życiu, razem z Wami pokonywać trudności i świętować sukcesy. Jesteście moją siłą, dumą, ☀️ w pochmurny dzień, a praca z Wami nieustającym zaproszeniem do celebrowania radości. Każdy z Was zajmuje w moim sercu szczególne miejsce i zawsze tak będzie! Pamiętajcie, aby cieszyć się życiem, spełniać marzenia, dbać o siebie, rozwijać pasje i doskonalić umiejętności. A przede wszystkim nigdy nie utracić ciekawości życia, poznania siebie w nowych okolicznościach, czego doświadczyć mogłam i ja, współpracując w projekcie #BolkówDzieciom z Dyrektorem GMOKSiR w Bolkowie – Panią Katarzyną Doszczak-Fuławką.
Serdecznie dziękuję za zaproszenie A powstały w ramach projektu film, dedykuję wszystkim Uczniom Zespołu Szkół i Placówek im. W. Witosa w Bolkowie 🙂
Dyrektor ZSiP w Bolkowie
Beata Zalewska 😘

Comments are closed.
Skip to content